GREITA PAGALBA ŠIRDŽIAI IR KRAUJAGYSLĖMS
Cardiotens Plus
Stiprina ir valo kraujagyslių sieneles
Tirpdo cholesterolio plokšteles
Užkerta kelią komplikacijoms
Stabilizuoja kraujospūdį
UŽSISAKYTI SU NUOLAIDA DABAR
78€
39€
Iki pasiūlymo pabaigos lieka:
00valandos
:
21minutės
:
55sekundės
Patvirtinta
Europos
kardiologijos
Greito
veikimo
Saugios
sudedamosios
dalys
Milijonai žmonių neįtaria, kad jiems gresia pavojus
AR ŽINOTE ŠIUOS SIMPTOMUS?
Galvos skausmas ir galvos svaigimas
Triukšmai ausyse
Greitas nuovargis
Švokštimas ir apsunkintas kvėpavimas
Neryškus matymas
Skausmas krūtinėje
Kraujavimas iš nosies
Kairiojo peties ar kaklo dilgčiojimas
Human
KAIP IŠSAUGOTI SVEIKĄ ŠIRDĮ?

Kartais aukštas kraujospūdis gali nepasireikšti daugelį metų. Aukštas kraujospūdis priskiriamas nuovargiui, blogam orui arba tam tikrai kūno savybei. Kai pradeda skaudėti galvą, kamuoti nemiga ar sutrinka kvėpavimas, paskutinis dalykas, apie kurį pagalvojame, yra širdies problemos. Man viskas gerai, tik lauke karšta, - sakydavo mama, kai jai trūkdavo oro.

Man baisu, kai prisimenu tą dieną, kai vos jos nepraradau... Likus maždaug dviem mėnesiams iki širdies priepuolio, ji nuolat jautėsi pavargusi ir skundėsi galvos skausmais. Jos kraujospūdis buvo 135/90. Priepuolio dieną mano mama jautėsi gerai, net apsipirko. Vėliau man paskambino iš ligoninės ir pasakė, kad ji yra intensyviosios terapijos skyriuje. Tai įvyko.

Atsistatymas truko labai ilgai, todėl priepuolis galėjo pasikartoti bet kuriuo metu. Jos kraujospūdis vis dar buvo 150/95. Be to, jos vartojamos tabletės sukėlė rimtų inkstų problemų. Jai skubiai reikėjo sumažinti kasdien vartojamų tablečių skaičių. Bet kaip? Tiesą sakant, be jų būklė iš karto pablogėjo.

Kreipėmės pagalbos į Europos kardiologų draugiją. Kardiologas Povilas Meškėnas mums paaiškino, kad staiga atsisakyti paskirtų vaistų neįmanoma. Būtina valyti kraujagysles ir jas tonizuoti. Ir tik tada palaipsniui mažinti vaistų dozę. Kad išvalytų ir sustiprintų kraujagysles, jis paskyrė "Cardiotens Plus".

Mama pradėjo gydytis ir pasijuto daug geriau. Ji pradėjo atsibusti geresnės formos, be galvos skausmų. Krūtinės skausmas, dusulys ir nuovargis išnyko. Jos sveikata labai pagerėjo, o kraujo tyrimai parodė, kad cholesterolio kiekis kraujyje yra tinkamas. Pamažu gydantis gydytojas sumažino skiriamų vaistų skaičių. Po šešių mėnesių, kardiologo patarimu, mama vėl pradėjo vartoti "Cardiotens Plus".

Cardiotens Plus YRA PUIKI ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ APSAUGA
Cardiotens Plus
Stabilizuoja kraujospūdį
Mažina cholesterolio kiekį kraujyje
Apsaugo organus nuo deguonies bado
Valo kraujagysles
Malšina galvos skausmą ir skambėjimą ausyse
Atkuria kraujagysles
NATŪRALŪS INGREDIENTAI: ILGO GYVENIMO PASLAPTIS
GUDOBELIŲ EKSTRAKTAS
stiprus širdies tonizatorius, tonizuoja širdį ir plaučius, stimuliuoja koronarinę kraujotaką, stiprina širdies raumenį.
VITAMINAS B6
normalizuoja lipidų ir angliavandenių apykaitą, gerina širdies raumens darbą, lėtina kraujagyslių senėjimo procesą.
ČESNAKŲ SVOGŪNĖLIŲ EKSTRAKTAS
teigiamai veikia kraujagyslių sistemą, mažina spaudimą širdžiai, padeda įveikti širdies nepakankamumą ir krūtinės anginos skausmą.
MELISSA
padeda pašalinti aukšto kraujospūdžio simptomus: silpnumą, pykinimą, galvos skausmą ir galvos svaigimą.
5 KARDIOLOGO PATARIMAI
1. Stebėkite savo kraujospūdį
Pasidarykite sveikatos dienoraštį, kuriame bent 2-3 kartus per dieną žymėkitės kraujospūdžio rodmenis.
2. Bandymas kontroliuoti savo emocijas
Streso hormonas ne tik naikina nervų ląsteles, bet ir neigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Stresas pagreitina medžiagų apykaitą, pulsą ir padidina spaudimą kraujagyslėse. Dėl to pacientai, sergantys hipertenzija, gali iš karto pajusti diskomfortą ausyse, akyse ir krūtinėje.
3. Nepamirškite tinkamos mitybos ir fizinio aktyvumo
Ribokite druskos ir cukraus vartojimą. Turite visiškai atsisakyti tabako ir alkoholio. Jei turite antsvorio, pasistenkite jį sumažinti. Riebalinio audinio perteklius organizme sukelia didelį krūvį visiems organams ir raumenų bei kaulų sistemai, apsunkina širdį.
Povilas Meškėnas,kardiologas ir Europos kardiologų asociacijos narys
4. Dažnai atlikite testus
Svarbu, kad cholesterolio, hemoglobino, kreatinino, elektrolitų, šlapimo rūgšties ir kiti rodikliai neviršytų normos.
5. Vartokite vitaminus
Esant aukštam kraujospūdžiui, įprasti vitaminų kompleksai netinka. Juose nėra sveikos širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatai būtinų komponentų. Visiems savo pacientams skiriu "Cardiotens Plus". Jo veiksmingumą lemia ingredientų, kurie padeda išvalyti kraujagysles nuo cholesterolio plokštelių, mažina kraujospūdį ir inkstų apkrovą, sąveika. Svarbus skirtumas tarp "Cardiotens Plus" ir kitų vaistų yra deguonies koncentracijos kraujyje stabilizavimas. Kraujospūdis didėja kraujagyslių spazmas ir deguonies trūkumas plazmoje. B grupės vitaminai, sąveikaujantys su Leonurus ekstraktu, užtikrina nuolatinį aukštą deguonies kiekį, todėl išvengiama kraujagyslių susiaurėjimo ir padidėjusio kraujospūdžio.
ATSILIEPIMAI